Naspäť na partnerov

Západoslovenská energetika


 

Západoslovenská energetika (ZSE) je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku s viac než 95 ročnou históriou a patrí do nemeckej energetickej skupiny E.ON.

Okrem distribúcie a predaja energií poskytuje zákazníkom komplexné riešenia zamerané na využite obnoviteľných zdrojov a technológie pre inteligentné domácnosti, pričom dlhodobo podporuje rozvoj inovácií a e-mobility na Slovensku.

Skupina ZSE patrí na Slovensku k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Na základe právneho rámca daného smernicou Európskej únie o spoločných pravidlách vnútorného trhu s elektrickou energiou, došlo 1. júla 2007 k oddeleniu distribúcie elektrickej energie ako regulovanej činnosti od obchodu s elektrinou, ktorý podlieha voľnému trhu. Do samostatných dcérskych spoločností sa vyčlenili služby prevádzky distribučnej sústavy (Západoslovenská distribučná, a.s.), ako aj obchod a predaj elektrickej energie (ZSE Energia, a.s.). Obe spoločnosti sú 100 % dcérske spoločnosti ZSE.


Naspäť na partnerov

Viac info o spolupráci ERGO poisťovne a Západoslovenskej energetiky?

Telefón

Chcete vedieť o spolupráci ERGO Poisťovne a Západoslovenskej energetiky viac?

Zavolajte nám na 0850 777 777 alebo napíšte na info@ergo.sk.

Naši operátori vám radi pomôžu a odpovedia na všetky vaše otázky.

Pomohli vám tieto informácie? Ohodnoťte nás hviezdičkami.

5 2