Naspäť na partnerov

UniCredit Bank


 

UniCredit je vedúcou európskou bankou s medzinárodnou sieťou zahrňujúcou 40 krajín celého sveta a silnými koreňmi v 17 krajinách predstavujúcou viac než 7 500 pobočiek a 142 000 zamestnancov.

Skupina pôsobí na 17 európskych domácich trhoch v, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Nemecku, Poľsku, Rakúsku, Rumunsku, Rusku, Slovensku, Slovinsku, Srbsku, Taliansku, Turecku a na Ukrajine.

Dnešný UniCredit je mnohonárodný podnik pochádzajúci z množstva fúzií a akvizícií. Ťaží zo spoločnej odbornosti bánk, ktoré teraz tvoria skupinu, z ktorých niektoré majú dlhú a vynikajúcu tradíciu. Jej strategická pozícia v západnej a východnej Európe poskytuje skupine jeden z najvyšších trhových podielov v regióne.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., pobočka zahraničnej banky sa na trhu etabluje ako univerzálna banka so silným zameraním na retailové bankovníctvo, s pevnou pozíciou v oblasti korporátneho bankovníctva a s ambíciou stať sa značkou aj pre privátne bankovníctvo. UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a.s., pobočka zahraničnej banky má dnes viac ako 60 retailových pobočiek po celom Slovensku a k dispozícií viac ako 150 bankomatov. V 10 regiónoch má korporátne zastúpenia, ktoré sa starajú o firmy stredného a veľkého rozmeru.

UniCredit a ERGO vytvorili silné partnerstvo v mnohých krajinách. Preto môžeme ponúknuť kompletný rad bankových a poisťovacích produktov, kvalitné poradenské služby a to všetko na jednom mieste: pobočke banky.


Naspäť na partnerov

Viac info o spolupráci ERGO poisťovne a UniCredit Bank?

Telefón

Radi by ste sa dozvedeli o spolupráci ERGO Poisťovne a UniCredit Bank viac?

Zavolajte nám na 0850 777 777 alebo napíšte na info@ergo.sk.

Naši operátori vám radi pomôžu a odpovedia na všetky vaše otázky.

Pomohli vám tieto informácie? Ohodnoťte nás hviezdičkami.

5 2