Šetrite
svoj čas

Online poistenie

Oznamujeme vám, že sme od 01.05.2019 pozastavili predaj nového poistenia. Preto od tohto dňa nebude možné uzatvoriť ani online poistenie s výnimkou celoročného cestovného poistenia uzatváraného cez portál www.zlavadna.sk.
Klienti spoločnosti ZSE Energia, a.s. si budú môcť naďalej dojednávať poistenie platieb.
Klienti spoločnosti Žltý Melón si budú môcť naďalej dojednávať poistenie splácania.

Pred pár rokmi bolo poistenie cez internet iba sci-fi. Dnes si už ani len nevieme predstaviť, že by sme kvôli poisteniu museli navštíviť poisťovňu a myslieť na to, kedy má pobočka poisťovne otváracie hodiny. Vďaka pokroku technológií je už dnes pre nás úplne bežné kúpiť si poistenie kedykoľvek a kdekoľvek cez počítač, alebo mobil.

Takisto aj my, ERGO Poisťovňa, máme radi nové technológie a prinášame vám niekoľko online poistení. Vďaka poisteniu cez internet už nemusíte nikam chodiť. Všetko vybavíte jednoducho a rýchlo z pohodlia domova. Online poistenie je dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni, takže si ho viete kúpiť vopred, alebo aj na poslednú chvíľu. Všetky dôležité zmluvné dokumenty dostanete na e-mail, kde ich máte kedykoľvek k dispozícii. Nič nemusíte tlačiť, čím chránite aj životné prostredie.


Poistenie na cesty online

Krátkodobé cestovné poistenie online

Krátkodobé cestovné poistenie

Ak cestujete sami, alebo s rodinou. Ideálne pre dovolenky, či pracovné cesty, s pripoistením zimných športov. Vhodné pre jednorázové cesty.

Celoročné cestovné poistenie cez ZľavaDňa.sk online

Celoročné cestovné poistenie cez ZľavaDňa.sk

Cestujete viackrát do roka? Vyberte si Celoročné cestovné poistenie cez ZľavaDňa.sk! Ponúkame individuálny aj rodinný variant. V zahraničí môžete byť na jedno vycestovanie až 60 dní (Balík Európa, stredomorie a zakaukazské krajiny) alebo 45 dní (balík SVET).


Poistenie majetku online

Poistenie nehnuteľnosti online

Poistenie nehnuteľnosti

Online poistenie domu, bytu, chaty, či ešte rozostavanej nehnuteľnosti. Poistiť si môžete až 34 rizík za najlepšiu cenu na trhu. 24-hodinová asistenčná služba je vám plne k dispozícii.

Poistenie domácnosti online

Poistenie domácnosti

Online poistenie zariadenia domácnosti. Poistite si vybavenie vášho bytu, domu či chaty. Na výber máte až z 34 rizík za najlepšiu cenu na trhu. V cene je aj 24-hodinová asistenčná služba.


Zdravotné poistenie pre cudzincov online

Komerčné zdravotné poistenie pre cudzincov na Slovensku online

Slovenská verzia

Online poistenie akútnej zdravotnej starostlivosti pre cudzincov. Po zaplatení poistného dostanete na e-mail potvrdenie pre cudzineckú políciu, ktoré je potrebné pre udelenie povolenia na pobyt na území Slovenskej republiky.

Health insurance for foreigners in Slovakia online

English version

Acute healthcare online insurance for foreigners in Slovakia. Once you pay it, you will receive an email confirmation for the foreign police, which you need for getting residence permit in the Slovak Republic.

Страхование здоровья иностранцев в Словакии онлайн

Русская версия

Острая медицинская онлайн-страхование для иностранцев в Словакии. Когда вы заплатите, вы получите подтверждение по электронной почте для иностранной полиции, которое вам необходимо для получения вида на жительство в Словацкой Республике.


Chcete viac info o online poistení v ERGO Poisťovni?

Telefón

Radi by ste sa dozvedeli o online poistení v ERGO Poisťovni viac?

Zavolajte nám na 0850 777 777 alebo napíšte na info@ergo.sk.

Naši operátori vám radi pomôžu a odpovedia na všetky vaše otázky.

Pomohli vám tieto informácie? Ohodnoťte nás hviezdičkami.

4 8