Naspäť na sekciu o nás

ERGO Germany


 

Značka ponúkajúca poradenstvo a jasné finančné vyhliadky. ERGO Group je 2. najväčšia poisťovacia skupina v Nemecku.

Jedinečná finančná sila

O svoje vedomosti sa delíme s ostatnými spoločnosťami naprieč hranicami. Z tejto výmeny profitujeme my, ale aj naši lokálni partneri a klienti. Umožňuje nám to identifikovať najlepšie produktové riešenia a prispôsobiť ich lokálnym potrebám a požiadavkám klientov. Profitujeme aj z nášho postavenia hlavnej poisťovne Munich Re.

Silné značky a vynikajúce príležitosti

ERGO operuje na trhu pod vlastným menom, ako aj pod značkami svojich špecializovaných poisťovní. Značka ERGO sa využíva najmä v oblasti životného a majetkového poistenia. Túto značku dopĺňa na celom svete známa D.A.S., poisťovňa právnej ochrany, ďalej zdravotné poistenie DKV v Nemecku a medzinárodné cestovné poistenie ERV. Klientom je k dispozícii viac ako 50 000 interných a externých obchodných zástupcov, zamestnanci priameho predaja, agenti, brokeri a silní partneri doma, ako aj v zahraničí. ERGO nadviazala rozsiahlu spoluprácu v oblasti predaja s poprednou európskou bankou UniCredit Group v Nemecku ako aj v strednej a východnej Európe.

ERGO vo svete

ERGO v súčasnosti pôsobí v 34 krajinách: Bielorusko, Belgicko, Estónsko, Česká republika, Čína, Dánsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, India, Írsko, Južná Kórea, Kanada, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Taliansko, Thajsko, Turecko, Ukrajina, Veľká Británia, Vietnam.

ERGO Welt

Naspäť na sekciu o nás

Viac info o ERGO Germany?

Telefón

Radi by ste sa dozvedeli o ERGO Germany viac?

Zavolajte nám na 0850 777 777 alebo napíšte na info@ergo.sk.

Naši operátori vám radi pomôžu a odpovedia na všetky vaše otázky.

Pomohli vám tieto informácie? Ohodnoťte nás hviezdičkami.

5 1