Naspäť na sekciu o nás

ERGO Austria International


 

Kľúčová úloha pri otváraní nových trhov

Strategický cieľom skupiny ERGO Group je expanzia jej objemu predaja poistiek prostredníctvom bánk. ERGO Austria nadobudla hlavnú úlohu pri rozšírení poistných aktivít spoločnosti v strednej a východnej Európe. V tomto regióne využíva ERGO Austria svoje dlhoročné skúsenosti v banko-poisťovníctve nadobudnuté v Rakúsku. Dôraz sa pritom kladie na rozvíjanie existujúcich partnerstiev s bankami a zhodnotenie a napojenie sa na nové trhy. Stredná a východná Európa je hlavným rastovým trhom nesúcim obrovský potenciál a má podstatne väčšie tempo rastu v porovnaní so západnou Európou.

ERGO Central and East Europe

Dlhodobé partnerstvo a cit pre lokálne potreby

Cieľom spoločnosti je zaviesť dlhodobú spoluprácu s bankami a ponúknuť zákazníkom poistné riešenia podľa ich potrieb. Vzhľadom na produkty a služby kladieme dôraz na špecifické lokálne potreby zákazníkov. Požiadavka finančnej istoty a zaistenia do budúcna môžu byť síce všade rovnaké, ale individuálne požiadavky a národný kolorit sú v každej krajine iné. 

Prvé dcérske spoločnosti Victoria-Volksbanken boli založené už v roku 2000 v Českej republike a na Slovensku. Nasledoval vstup do Maďarska, Chorvátska a Slovinska. Vytvoreniu skupiny ERGO Austria International AG nasledovalo založenie  dcérskych spoločností na Slovensku, v Slovinsku a v Rumunsku.

Zastúpenie v 6 krajinách

Životné a neživotné poistenie je pod značkou ERGO poskytované na Slovensku, v Maďarsku, v Slovinsku, v Českej republike, v Chorvátsku a v Rumunsku. UniCredit Bank a Prima banka pôsobia ako spolupracujúci partneri.


Naspäť na sekciu o nás

Viac info o ERGO Austria International?

Telefón

Radi by ste sa dozvedeli o ERGO Austria International viac?

Zavolajte nám na 0850 777 777 alebo napíšte na info@ergo.sk.

Naši operátori vám radi pomôžu a odpovedia na všetky vaše otázky.

Pomohli vám tieto informácie? Ohodnoťte nás hviezdičkami.

5 1