Help
Help
Operátorka ERGO Poisťovňa, a.s.
We are here for you

when you need us

+421 2 32 11 20 20 +421 2 32 11 20 20

info@ergo.sk


SK EN
Zdravotné poistenie pre cudzincov - ERGO Welcome

Healthcare insurance for foreigners (online)

ERGO Welcome is commercial healthcare insurance for foreigners in Slovakia. It needs every citizen of the Non-European Union member country, who want´s to get stay permit in Slovakia.

Get a quote online!
Poistné udalosti

Insurance claims from Healthcare insurance for foreigners - ERGO Welcome

In this section you will find important documets to download. Also process of insurance claim reporting (how to do it properly) and contact information.

Click to get more info!
Služby pre klientov ERGO Poisťovne, a.s.

Contact

Do you need more information? Click here and get a number to make a call or write us an e-mail. Or check our location and visit us in person. We are always ready to help you.

Get help here!

Blog a novinky

Dostali ste Oznámenie o omeškanej platbe?

Dostali ste Oznámenie o omeškanej platbe?

Súvisí to so zmenou Občianskeho zákonníka, ktorá platí od 01.10.2018.

Read more
Je možné online poistenie majetku bez obhliadky nehnuteľnosti?

Je možné online poistenie majetku bez obhliadky nehnuteľnosti?

S obhliadkou nehnuteľnosti sa najčastejšie stretnete pri kúpe či predaji domu, bytu či chaty, kedy ich hodnotu určuje súdny znalec. Napríklad pre potreby banky a čerpanie hypotéky alebo úveru. Pri uzatváraní poistenia majetku je obhliadka domu, bytu, chalupy či chaty nutná, no nie vždy. Vašu nehnuteľnosť či domácnosť si môžete poistiť aj online z pohodlia domova.

Read more

Ako funguje poistenie nehnuteľnosti k vašej hypotéke?

Ako funguje poistenie nehnuteľnosti k vašej hypotéke?

Dnes je celkom bežné, že si ľudia na kúpu nehnuteľnosti požičiavajú od banky. Hypotéky sa stali dostupné pre širšiu populáciu a banky sa pretekajú, ktorá da klientovi lepšie podmienky. Okrem úveru sa bežným stalo aj poistenie nehnuteľnosti alebo domácnosti. Dokonca banky žiadajú, aby ich klienti také poistenie mali. Prečo? Aby tento založený majetok bol pod poistnou ochranou, v prípade nepredvídateľných udalostí.

Read more

Čo je diferenčné poistenie

Čo je diferenčné poistenie?

Každé poistenie by malo byť pre klienta v prvom rade výhodné. Ak tomu tak nie je, je čas na zmenu. Diferenčné poistenie vám umožňuje využiť výhodnejšie poistenie a pritom nečakať, kým platnosť vašej súčasnej poistky vyprší. Čo vám vlastne diferenčné poistenie ponúka?

Read more

Najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti na slovenskom trhu

Najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti na slovenskom trhu

Až 68 percent klientov poisťovne ERGO sa rozhodlo využiť poistenie nehnuteľnosti spolu s poistením domácnosti. Možno už viete, že obe tieto poistenia sú súčasťou poistenia majetku, no kým jedno sa vzťahuje na nehnuteľnosť ako takú, poistenie domácnosti kryje škody spôsobené na vybavení vášho domova.

Read more

Čo zahŕňa najlepšie poistenie domácnosti

Čo zahŕňa najlepšie poistenie domácnosti

Vedeli ste, že podľa prieskumov poisťovní si ľudia potrpia viac na poistenie majetku a svojich automobilov ako na životné poistenie? Populárne poistenie majetku sa dá rozdeliť na poistenie nehnuteľnosti a poistenie domácnosti. Aj vďaka takémuto poisteniu sa vám bude spať o čosi lepšie. Tu sú dôvody, pre ktoré sa poistenie domácnosti oplatí.

Read more

We are here for you. Always ready to help you.

Phone

Do you need any help? Please call us or write an e-mail.

Call us on +421 2 32 11 20 20 or write an e-mail on info@ergo.sk.

Our operators would be pleased to help you and answear to all your questions.


My rating

0 0