Help
Help
Operátorka ERGO Poisťovňa, a.s.
We are here for you

when you need us

+421 2 32 11 20 20 +421 2 32 11 20 20

info@ergo.sk


SK EN
Zdravotné poistenie pre cudzincov - ERGO Welcome

Healthcare insurance for foreigners (online)

ERGO Welcome is commercial healthcare insurance for foreigners in Slovakia. It needs every citizen of the Non-European Union member country, who want´s to get stay permit in Slovakia.

Get a quote online!
Poistné udalosti

Insurance claims from Healthcare insurance for foreigners - ERGO Welcome

In this section you will find important documets to download. Also process of insurance claim reporting (how to do it properly) and contact information.

Click to get more info!
Služby pre klientov ERGO Poisťovne, a.s.

Contact

Do you need more information? Click here and get a number to make a call or write us an e-mail. Or check our location and visit us in person. We are always ready to help you.

Get help here!

Blog a novinky

Dostali ste Oznámenie o omeškanej platbe?

Dostali ste Oznámenie o omeškanej platbe?

Súvisí to so zmenou Občianskeho zákonníka, ktorá platí od 01.10.2018.

Read more
Životné a neživotné poistenie - porovnanie rozdielov

Životné a neživotné poistenie - porovnanie rozdielov

V každej etape života človeka obklopujú rôzne riziká. Ak sa vám darí, ste zdraví, máte strechu nad hlavou, zdravú rodinu a stabilnú prácu, cítite sa isto. Na každom kroku však číhajú riziká, ktoré idylku môžu zo sekundy na sekundu pokaziť. Prostriedkom zmierňovania nepriaznivých vplyvov je poistenie. Vyberte si z ponuky životného či neživotného poistenia.

Read more

Životné a úrazové poistenie

Životné a úrazové poistenie

Chystáte sa uzatvoriť poistenie pre prípad núdze, keď nebudete schopní živiť svoju rodinu, no neviete sa rozhodnúť, ktoré je to správne práve pre vás? Ak vo veciach poisťovníctva tápete, neprestávajte čítať. Priblížime vám základné rozdiely medzi životným a úrazovým poistením.

Read more

Najvýhodnejšie životné poistenie

Najvýhodnejšie životné poistenie

Život je to najcennejšie, čo máme. Aj keď sa zdá prianie pevného zdravia niekedy ako klišé, jeho silu si mnohí uvedomia až vtedy, keď sami ležia na nemocničnom lôžku alebo opatrujú svojich najbližších. Na nepredvídané životné zvraty je možné myslieť aj prostredníctvom životného poistenia. Aké je to najvýhodnejšie pre vás?

Read more

Tolerovaný pobyt cudzinca

Tolerovaný pobyt cudzinca

Slovenské zákony poznajú hneď niekoľko typov pobytov pre cudzincov. Okrem trvalého alebo prechodného pobytu sem patrí aj tolerovaný pobyt, o ktorý môže cudzinec požiadať najviac na 180 dní, ak platí niektorá zo zákonných podmienok. Aby ste vedeli vašim priateľom, známym či rodine zo zahraničia poradiť, prečítajte si náš článok.

Read more

Životné poistenie

Životné poistenie

Rozmýšľali ste nad tým, čo to životné poistenie vlastne je a čo zahŕňa? Ľuďom napadne, že ide o ten druh poistenia, ktorý ich zabezpečí v prípade núdze. Ale viete, čo si presne predstaviť pod pojmom životné poistenie?

Read more

We are here for you. Always ready to help you.

Phone

Do you need any help? Please call us or write an e-mail.

Call us on +421 2 32 11 20 20 or write an e-mail on info@ergo.sk.

Our operators would be pleased to help you and answear to all your questions.


My rating

0 0