Cestujte a objavujte,
naše poistenie vás ochráni

Cestovné poistenie

Oznamujeme vám, že sme od 01.05.2019 pozastavili predaj nového poistenia. Od 01.08.2019 nie je možné uzatvárať celoročné cestovné poistenie cez portál www.zlavadna.sk.
Klienti spoločnosti ZSE Energia, a.s. si budú môcť naďalej dojednávať poistenie platieb.
Klienti spoločnosti Žltý Melón si budú môcť naďalej dojednávať poistenie splácania.

Radi cestujete a nechcete myslieť na nepríjemnosti, ktoré vás môžu pri vašich cestách stretnúť? My v ERGO poisťovni, sme tu práve pre vás a radi vám poskytneme to najvýhodnejšie cestovné poistenie bez ohľadu na to či idete na týždeň k moru, odreagovať sa do hôr alebo navštíviť kamarátov za hranice. Máme pre vás produkty šité na mieru či už ide o jednorazovú cestu za oddychom alebo za zážitkami cestujete pravidelne viac krát v roku. Neváhajte preskúmať všetky možnosti, ktoré vám ponúkame.Chcete viac info o cestovnom poistení od ERGO?

Telefón

Radi by ste sa dozvedeli o cestovnom poistení viac?

Zavolajte nám na 0850 777 777 alebo napíšte na info@ergo.sk.

Naši operátori vám radi pomôžu a odpovedia na všetky vaše otázky.

Najčastejšie otázky a odpovede

Neprišiel mi šek na zaplatenie poistného. Chcem aby mi chodil šek = avízo o blížiacom sa dni splatnosti. Ako požiadať o zmenu spôsobu platenia poistného?

Šek, teda poštová poukážka, vám nebola doručená, pretože pravdepodobne nemáte takýto spôsob platby nastavený, alebo na vás nemáme správnu korešpondenčnú adresu. Kontaktujte nás a spolu to zmeníme.
Prečítajte si viac
všetky často kladené otázky na tému

Pomohli vám tieto informácie? Ohodnoťte nás hviezdičkami.

0 0